Reference klientů

Na této stránce zveřejňujeme reference některých našich klientů. S ohledem na zákon o ochraně osobních údajů neuvádíme příjmení klientů.

Karel P., Karlovy Vary

Potřeboval jsem nové auto k mému podnikání a současně doplatit dvě půjčky, které jsem si bral před rokem na nové zařízení kanceláře, u kterých byl dost vysoký úrok. Banky mě odmítly, protože prý nepodnikám ještě ani rok a nemám daňové přiznání. Z reklamy v rádiu jsem se dozvěděl o tomto portálu. Po předchozích zkušenostech jsem měl z počátku obavu, ale přístup této firmy mě přesvědčil. Musím říct, že úvěr od této firmy je opravdu výhodný. Mnohem výhodnější, než původně plánovaný leasing na auto a další jiný úvěr. Jsem velmi spokojen.

Veronika M., Znojmo

Doporučuji všem, kdo hledá seriózní a profesionální přístup.

Pavel H., Přerov

U paní Daňkové jsem se dočkal velmi korektního jednání, Opravdu velmi profesionální přístup a seriózní podmínky. Smlouva přehledná, podmínky opravdu výhodné. Doporučuji všem!

Petr D., Hodonín

Neuvěřitelně profesionální a velmi individuální přístup! Takto se mi nevěnovali nikde předtím! Kdyby bylo takových firem víc!

Manželé P. z Kladna

Vše perfektně a srozumitelně vysvětleno, zodpovězeny všechny naše otázky. Férový přístup i podmínky. Jsem moc spokojeni!

Eva N., Vodňany

Nadstandardní přístup od prvního telefonátu až po vyplacení půjčky. Jsem ráda, že jsem vás našla.

Kontaktní údaje