Ceník

Naše společnost pracuje aktivně na každém případu až do úspěšného vyplacení úvěru zdarma. Veškeré náklady spojené s vyřízením půjčky, americké nebankovní hypotéky či již řešením několika exekucí na nemovitosti, jsou automaticky strženy až z úvěru námi úspěšně zajištěného, to znamená až z peněz, které jsou již fyzicky převáděny na účet žadatele o úvěr.

Některé úvěry, půjčky a hypotéky z našeho portfolia finančních produktů, zajišťujeme pro naše klienty plně na naše náklady, tzn. zcela zdarma!

Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku u žádného z námi nabízených úvěrů předem neplatí!


Proč si můžeme dovolit pracovat na každém úvěru až do jeho úspěšného vyplacení zdarma?

Jednoduše proto, že jsme si jisti, že Vám požadovaný úvěr, půjčku či americkou hypotéku zajistíme!

Díky našim mnohaletým zkušenostem se můžeme pochlubit více než 80% průchodností všech našich případů. To znamená, že pokud Vám ihned při našem telefonickém rozhovoru sdělíme, že je Váš případ realizovatelný, můžete si být již v tuto chvíli úspěšným vyřízením úvěru z naší strany jisti. Pokud by se nám však přece jen náhodou nepodařilo pro Vás úvěr zajistit, pracovali jsme po celou dobu na Vašem úvěru zdarma! Nebudete nám platit naprosto žádné náklady, a to ani z části! Prostě doslova ani korunu!


Samozřejmostí je zajištění právního servisu

Potřebujete vyplatit exekuce na nemovitosti? Chcete mít jistotu, že bude po právní stránce vše v pořádku? Nechcete se dočkat toho, že se na něco "zapomene" a po pár letech se objeví na Vaší nemovitosti nová exekuce, protože někdo kdysi udělal chybu, nechtělo se mu platit právníka a u exekutora zůstal nějaký poplatek neuhrazen, který se za pár let navýší o dalších několik desítek tisíc?

Tak něco takového se Vám u nás stát nemůže! Vždy, a to bez výjimky, je zajištěn ke každému případu právník, který se velmi podrobně seznámí se žádostí
o úvěr a přiloženou dokumentací. Vždy si necháme od exekutora vystavit písemné potvrzení, že byl dluh zcela uhrazen a klient nemá vůči exekutorskému úřadu a původnímu věřiteli žádné pohledávky!

Máte individuální dotaz? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní údaje