Kontakt

Všem našim klientům se věnujeme velmi individuálně. Na finančním trhu v oblasti financí působíme v ČR již od roku 1992. Za tuto dobu jsme úspěšně navázali spolupráci s několika různými investory, a proto si můžeme dovolit našim klientům doslova "ušít" úvěr na míru. Ze 100% žadatelů o úvěr realizujeme úspěšně min. 80% úvěrů!

Máte-li potřebu individuálně prodiskutovat Váš případ, u nás individuální přístup garantujeme! Máme zkušenost, že klienti mají špatné zkušenosti s konkurencí, kdy provolali spoustu peněz (mnohdy na čísla s tarifem 99 Kč za minutu), zaplatili nemalé poplatky předem a slibované půjčky se nedočkali! Neutrácejte peníze za další telefonáty! Vyplňte online žádost o neúčelový nebankovní úvěr, a my Vám sami zavoláme! Vyplnění žádosti je pro Vás zcela nezávazné!

Zákaznická linka

Klientska linka

Nebojte se nás zeptat!

Tel.: 777 774 200
(PO - PÁ  10:00 - 17:00
formulář pro nové klienty

Adresa společnosti

Adresa spolecnosti

Dana Daňková

Dandova 2619/13
19300 Praha 9
www.nebankovnikonsolidace.cz

Nezávazná žádost o úvěr

Kontaktni formular

Neutrácejte za telefon!

Vyplňte formulář,
zavoláme Vám!
Nezávazná online žádost

Malé půjčky a tzv. mikropůjčky nenabízíme, ani nezprostředkováváme!

Buď Vám zajistíme úvěr, nebo Vám dáme 500 Kč !

Máte už dost firem a různých zprostředkovatelů, kteří úvěr pouze slibují? Obešli jste několik společností, volali na drahá čísla s tarifem 99 Kč za minutu, zaplatili poplatky v řádech tisíců a slibované půjčky jste se nedočkali? Chtěli byste, aby Vám pokud možno, poskytnutí úvěru někdo přímo garantoval?

Schválení úvěru, půjčky či hypotéky garantovat předem samozřejmě možné není. My si však vzhledem k našim dlouholetým výsledkům natolik věříme, že Vám můžeme slíbit nenávratnou finanční odměnu v případě, že se nám nepodaří pro Vás úvěr zajistit.

Jedinou podmínkou je samozřejmě reálnost případu. Je-li Váš případ úvěrovatelný, a přesto by se nám nepodařilo jej úspěšně realizovat, vyplatíme Vám jednorázově 500 Kč!


Spotřebitelské úvěry (dle zákona č. 257/2016 Sb.), a dále pak malé půjčky a mikropůjčky neposkytujeme, ani nezprostředkováváme.
Odmítáme nabízet cokoli, co je pro běžného klienta (se záznamy v registrech) nedosažitelné či předražené!

Kontaktní údaje