Nejžádanější typy nebankovních půjček

Naše společnost nabízí nebankovní úvěry s výhodami bank. Jednoduše si "půjčíme" od bank POUZE  výhody bankovní americké hypotéky, tzn. úrokovou
sazbu a dobu splatnosti, a od poskytovatelů nebankovních úvěrů si "vypůjčíme" POUZE  jejich výhody. To znamená, že nám nebudou vadit opožděné splátky jiných Vašich úvěrů (tím pádem i zápis v bankovním registru), nebudeme po Vás požadovat zaplacení odhadu nemovitosti předem apod.

Naše nebankovní úvěry s bankovním úrokem mají i jiné výhody! Podrobnější informace najdete v záložkách jednotlivých finančních produktů.

Nebankovní americká hypotéka

Chtěli byste sloučit všechny Vaše půjčky do jedné? Přáli byste si stejný úrok, jaký mají banky u americké hypotéky, avšak víte, že Vám banka nepůjčí?
Potřebujete úvěr, u kterého by poskytovatel úvěrů nenahlížel do bankovního registru, nepožadoval doložení DP, a přesto půjčoval s fantastickým
úrokem a co nejdelší dobou splatnosti? Nabízíme bezkonkurenční finanční produkt "Nebankovní americká hypotéka", u kterého naše společnost
garantuje roční úrokovou sazbu již od 6 % p.a. a dobu splatnosti až 20 let. Odhad nemovitosti u nás samozřejmě předem platit nebudete!

Více


Exekuce na nemovitosti

Zjistili jste, že byla na Váš rodinný dům či byt uvalena exekuce? Bojíte se, že Vás exekutor o Vaši nemovitost připraví? Na nic nečekejte a ihned nás kontaktujte! Vyplatíme všechny exekuce, které byly na Vaši nemovitost uvaleny, a to maximálně do 72 hodin! Do žádných registrů samozřejmě nenahlížíme, a také se Vás nebudeme na rozdíl od konkurence ptát na stav vašeho DP! Poplatky předem žádné nevybíráme!
Nemáte kredit? Vyplňte náš formulář a my Vám zavoláme na naše náklady!

Více


Přeúvěrování zástav

Podepsali jste v nouzi nevýhodnou půjčku s velmi vysokým úrokem a velmi krátkou dobou splatnosti?
Bojíte se, že se někdy opozdíte se splátkou a věřitel Vás o nemovitost připraví?
V žádném případě na tuto situaci nečekejte a ihned nás kontaktujte! Nevýhodnou půjčku na Vaší nemovitosti přeúvěrujeme výhodným úvěrem s nízkým úrokem, přijatelně dlouhou dobou splatnosti dle Vašeho přání, a to až do výše 80 % hodnoty nemovitosti!

Více


Nebankovní úvěry pro firmy

Rádi byste rozšířili Vaše podnikání? Potřebujete nakoupit nové stroje, vybavení provozních budov, nebo peníze na rozsáhlou rekonstrukci?
Banka Vám nechce půjčit? Obraťte se s důvěrou na nás. U komerčních nemovitostí umíme z nebankovních zdrojů zajistit až 80 % hodnoty nemovitosti!

Více

Většina z Vás žádá u nás o vyšší úvěry na sloučení všech půjček v jeden výhodný úvěr. Někteří potřebují peníze na rekonstrukci a jiní na rozvoj podnikání.
Pomáháme rádi především klientům, kterým banky nevyšly vstříc.

V našem portfoliu máme sice i půjčky bankovní, ale především se specializujeme na půjčky nebankovní, tzn. bez nahlížení do registrů a pro OSVČ bez dokládání DP.
Na rozdíl od bank u nás žadatelé o nebankovní úvěr neplatí předem odhad nemovitosti, a nemusí dokládat stohy papírů.

Je úplně jedno, jaký typ půjčky potřebujete právě Vy. Zavolejte nám a my Vám na základě krátkého rozhovoru ihned nabídneme typ úvěru, který bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám.

Právní služby hradíme až do fyzického vyplacení úvěru my! Pokud se nám nepodaří úvěr zajistit, nebudeme Vám účtovat naprosto vůbec žádné náklady! Natolik si věříme!

Kontaktní údaje