Spolupráce v oblasti nebankovních půjček, úvěrů a hypoték

Vážným zájemcům nabízíme možnost spolupráce, a to formou tipaře. To znamená, že nám od Vás stačí pouze tip se základními údaji a telefonním číslem
na případného zájemce o nebankovní úvěr.

Za každého takového klienta Vám vyplatíme až 2 % z celkové výše úvěru. Pokud tedy zájemci bude poskytnut úvěr např. ve výši 500 000 Kč, bude Vám vyplaceno až 10 000 Kč, a to vždy max. do 48 hodin od vyúčtování provize ze strany našeho investora. Na Vaši odměnu tedy nebudete muset na rozdíl
od některých konkurenčních firem měsíc čekat!

Uvedená odměna může být i vyšší. Výše provize závisí na počtu dodávaných klientů. Velmi snadno se můžete dostat až na 3% z každého realizovaného případu, přičemž nezáleží na tom, o jaký typ úvěru klient žádá. Při uvedeném příkladu by Vám tedy byla vyplacena odměna ve výši 15 000 Kč.

S klientem zajistíme vše my!

Máte-li o spolupráci v oblasti nebankovních půjček, úvěrů a hypoték vážný zájem, volejte mezi 17-18 hodinou na telefonní číslo, uvedené v záložce Kontakt.
Předtím si však, prosíme, důkladně pročtěte jednotlivé typy finančních produktů, jaké nabízíme.

V současné době nabízíme spolupráci POUZE zájemcům, kteří ovládají výborně verbální i písemnou komunikaci a v oblasti úvěrů podnikají již minimálně 2 roky.

Kontaktní údaje