Nebankovní úvěry pro firmy
a

Úvěry pro firmy

Každá firma či podnikatel se při své podnikatelské činnosti může dostat do stadia, kdy jsou potřeba další peníze. Pokud se obrátíte na banku, musíte počítat s vysokými nároky. Bude po vás požadováno daňové přiznání, a to nejméně za poslední 2 roky. Trvalé bydliště (u firem sídlo firmy) je u bank většinou vyžadováno na území ČR. Dále musíte mít ve svém DP kladná čísla, a samozřejmě nesmíte mít dluhy u Finančního úřadu, Správě sociálního zabezpečení a Zdravotní pojišťovně. A nakonec nesmíte mít samozřejmě negativní zápis v bankovním registru.

Pokud cokoli z uvedeného nesplňujete, banka Vám nepůjčí! Některé z uvedených bodů vyžadují i některé nebankovní společnosti.

A jak je tomu u nás? Do registrů nenahlížíme, DP dokládat nemusíte a případné nedoplatky u státních institucí taktéž nemáme důvod studovat.

Nebankovní úvěr je určen fyzickým osobám podnikatelům a právnickým osobám, tj.: společnostem s ručením omezeným (s.r.o.), veřejným obchodním společnostem (v.o.s.) a akciovým společnostem (a.s.).

Úvěr je neúčelový a je poskytován až do výše 50 000 000 Kč (až 80 % hodnoty nemovitosti).
Úroková sazba již od 6 % p.a., doba splatnosti až 20 let.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktní údaje